کندانسور آرکا کول

کندانسور 2 اسب آرکا کول بر گرفته از دانش فنی مهندسی روز مبتنی بر علم سیالات ساخته شده که با مدل AC.LS.140.2.B ارائه میگردد.

مشخصات فنی کندانسور دو اسب:

کندانسور دو اسب آرکا کول دارای ظرفیت 5.81KW برودتی است که به صورت عمودی ساخته شده تا نصب آن به راحتی صورت گیرد ، کندانسور AC.LS.140.2.B بر اساس شرایط آب و هوایی متعادل با اختلاف دمای کندانس و محیط 10 درجه سانتی گراد طراحی شده که دارای تیوب های 3/8IN شیار دار ساخته شده تا راندمان کاری بالایی داشته و نیاز مشتری را مرتفع سازد.

کویل مسی کندانسور دو اسب آرکا کول دارای 10 فین در اینچ است که به خاطر سینوسی بودن ساختار فین ها جریان هوا با سطح کویل بیشترین ارتباط را خواهد داشت و این امر باعث بالا رفتن انتقال حرارت کویل و در نتیجه افزایش تقطیر ( مایع شدن مبرد) خواهد شد.

فن کندانسور 2 اسب:

فن یکی از عوامل مهم در کندانسور ها هستند که با ایجاد جریان هوا باعث انتقال حرارت کویل شده و یکی از پارامتر های تعیین کننده قیمت کندانسور و طبیعتا کیفیت و راندمان کاری آن میباشد که در کندانسور 2 اسب آرکا کول از فن 40 زیلابگ استفاده شده که دارای استهلاک پایین و کیفیت تولید بالایی است.

استراکچر کندانسور ایستاده آرکا کول:

استراکچر دستگاه های تولیدی شرکت حرارتی برودتی مجد که با برند تجاری آرکا کول تولید میشوند به منظور جلوگیری از زنگ زدگی و پوسدگی در گذر زمان و در فصول مختلف سال به دلیل اختلاف دما و رطوبت ، از جنس گالوانیزه در ضخامت های مختلف است که علاوه بر آن با پوشش رنگ 90 میکرون که در کوره مراحل آماده سازی آن صورت میگیرد کیفیت تولید خود را بالا برده.

تمامی قطعات به وسیله پیچ و مهره به هم اتصال داده شده است که معایب استفاده از جوش را نخواهد داشت ، علاوه بر آن در صورت نیاز به تعمیر به دلیل مدولار بودن پروسه بسار راحتی را برای سرویس به وجود خواهد آورد .

کندانسور های آرکا کول به دلیل داشتن محافظ کالکتور و اتصالات U شکل انتهای کویل امکان آسیب فیزیکی به قسمت انهایی و ابتدای کویل را به حداقل رسانده که در صورت نداشتن این محافظ و آسیب به کالکتور و ها اتصالات باعث نشت گاز و خسارت مالی زیادی به مصرف کننده خواهد شد.

این کندانسور برای کمپرسور های با ظرفیت 2 اسب که به کندانسوری با ظرفیت 4KW تا 5KW نیاز دارند متناسب است که شما برای انتخاب کندانسور مورد نیاز سردخانه خود میتوانید با مشاوران ما در تماس باشید.

برای آشنایی بیشتر با کندانسور ها کلیک کنید.