ا.اپراتور تولید شده آرکا کول

اواپراتور یک نوع مبدل حرارتی است که اگر به معنی لاتین کلمه دقت کنیم به معنی تبخیر کننده است . درواقع بیان گر این است که از آن زمانی استفاده میشود که قصد داشته باشیم مکانی یا سیالی را خنک کنیم مانند سردخانه.

اواپراتور ها انواع مختلفی دارند که متناسب با شرایط مختلف هرکدام کارایی خاص خود را دارند. اواپراتور های سردخانه خود به دو نوع زیر صفر و بالای صفر قابل تقسیم هستند.

دلیل این تقسیم بندی راندمان کاری اواپراتور است درواقع ما هرچقدر دمای بالا تری داشته باشیم به دلیل افزایش راندمان کاری کمپرسور ، به اواپراتور بزرگ تری نیاز پیدا خواهیم کرد.

برای مطالعه بیشتر در خصوص یونیت ها کلیک کنید.

ویژگی های اواپراتور سردخانه تولیدی شرکت ما:

بدنه دستگاه معمولا از جنس ورق گالوانیزه با پوشش رنگ ضد خوردگی است تا دستگاه را از رطوبت ناشی از محصول محافظت نماید . که در شرکت ما پوشش رنگ 90 میکرون استفاده میگردد ، که باعث افزایش کیفیت بدنه شده است.

یکی از بخش های مهم فن ها هستند که در شرکت ما از برند زیلابگ استفاده میشود که علاوه بر کیفیت تولید خوب دارای حجم هوادهی متناسب و خوبی با شرایط کاری دارد.

کویل DX با تیوب های مسی با ضخامت تیوب های متنوع قابل انتخاب توسط مصرف کننده که توسط پخش کن ( ونتوری) خاص شرکت ما. خیلی سریع وظیفه خود که جذب گرمای سردخانه است را به خوبی انحام میدهد.

فین های کویل DX که از جنس آلومینیوم با ضحامت 150 ، 170 ، 250 ، 260 و 270 میکرون با ساختار سینوسی و فاصله فین 2.5 تا 10 فین قابل نصب هستند.

قابلیت کار با انواع مبرد ها مثل R22 ، R134a ، R404 و .. . در فشار ها و حجم گاز متفاوت و قابلیت استفاده برای انواع کمپرسور.

المنت تولید شده با فراید واتر پروف که در زمان دیفراست اواپراتور باعث کاهش در صد خرابی المنت میگردد.

دیفراست:

دیفراست عملی است که برای ذوب کردن برفک از آن استفاده میشود. زمانی که کویل برفک میزند مدار فرمان کمپرسور را از مدار خارج کرده و با روشن کردن المنت ها فراید دیفراست اواپراتور شروع میشود . که در محصولات ما علاوه بر المنت درون کویل در زیر کویل و درون تشت نیز از المنت استفاده کرده برای افزایش راندمان کاری دیفراست.

پیام بگذارید